Pierścionki zaręczynowe i biżuteria na zamówienie dla klientów z Krakowa

Współpracuję z klientami z całej Polski. Wielu z nich pochodzi właśnie z Krakowa. Zapewniamy dogodny dojazd obwodnicą A8 bez konieczności wjeżdżania do centrum miasta, różne opcje wysyłki, a także usługę Concierge, spełniającą wszelkie dodatkowe oczekiwania klienta. W ramach tej usługi istnieje możliwość spotkania w Krakowie, aby omówić wszystkie szczegóły współpracy. Concierge to także możliwość dostarczenia gotowego wyrobu 
na terenie całej Europy w ciągu jednej doby. 
 
 
Biżuteria to bardzo osobista dziedzina. Wyraża indywidualne poczucie piękna, wywołuje podziw, dodaje pewności siebie i poczucia bezpieczeństwa. Tylko indywidualny projekt może dać taką satysfakcję. Ręczne wykonanie nadaje wyrobowi duszę jego twórcy. W połączeniu naturalnymi kamieniami, pochodzącymi z najtrudniej dostępnych miejsc na planecie, każdy zrealizowany  projekt stanowi nie tylko piękną ozdobę,  ale również łączy w sobie manifest  tradycyjnego złotnictwa, z aspektem inwestycyjnym. 

O mnie

Nazywam się Piotr Zieliński i jestem jubilerem.  Od zawsze pasjonowały mnie detale. Jako student architektury wnętrz zetknąłem się z designem. Skłoniło mnie to do poszukiwania medium, w którym mógłbym realizować mikroskalowe  projekty o wysokiej dokładności, w formie trójwymiarowej. 

Takim materiałem okazało się złoto – wspaniały, wieczny kruszec, o nieograniczonych możliwościach.

Jubilerstwo stało się dla mnie synonimem wszystkich wartości, jakie wyznaję w sztuce. Dzięki wszechstronnemu kształceniu, poszerzonemu o wiedzę z zakresu gemmologii i metalurgii zrealizowałem koncepcje, których nikt nie ośmielił się podjąć. 

W 2017 roku pracownia została przeniesiona do nowej siedziby, w której powstają projekty ze snów.

Opinie

Martyna

Dziękuje za najpiękniejszy, najdelikatniejszy i najbardziej idealny pierścionek zaręczynowy na świecie!! Leży idealnie! Jestem zachwycona.

pierścionek z szafirami w kształcie łzy w żółtym złocie
Martyna

Maciej Kabata

Znakomity jubiler. Potrafi spełnić najbardziej wyszukane i wyrafinowane oczekiwania klientki (jubilerskie rzecz jasna). Dziękujemy za “odlotowy” kolczyk.

Maciej Kabata

Adam Cugowski

Gorąco polecam Zieliński Art! Piękna biżuteria najwyższej jakości, bezproblemowy kontakt i proces produkcji. Jeżeli ktoś szuka niepowtarzalnych dzieł jubilerskiej sztuki na pewno będzie zadowolony.

Adam Cugowski

Zobacz portfolio

Skontaktuj się ze mną

Adres:

Wrocławski Park Biznesu
ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław

Napisz do mnie i zrealizujmy wspólnie wyjątkowy projekt.

[ccf_form id=”644″]