Najprostszy sposób na spełnienie marzeń. Biżuteria na zamówienie dla klientów z Łodzi

Biżuteria, która powstała z pasji, to najprostszy i zarazem najpiękniejszy sposób na spełnienie marzeń. Poznaj wyjątkowe projekty, które zostały zrealizowane oraz te, które nadal czekają na swój moment. Zachwyć się wyjątkowym połączeniem autorskich stopów złota, platyny i kamieni szlachetnych, zainspiruj i podziel swoją inspiracją ze mną. 

Jestem rękodzielnikiem, tworzę niepowtarzalną biżuterię, realizując indywidualne zamówienia. Oferta, która powstała z pasji i miłości do szczegółu to propozycja zaskakujących połączeń, kształtów i niezwykłej precyzji, dostępna także dla klientów z Łodzi.

Pierścionki na zamówienie

Doskonały pierścionek zaręczynowy wymaga zaangażowania nie tylko z mojej strony. Będąc jubilerem rękodzielnikiem, kładę duży nacisk na unikalność każdego projektu, kierując się Twoimi wskazówkami. Oferuję biżuterię wykonaną na zamówienie, ręcznie, z wykorzystaniem autorskich stopów złota, platyny oraz naturalnych kamieni. Spotkajmy się w Łodzi, by szczegółowo omówić projekt pierścionka, który odmieni nie tylko Twoje życie.

Pierścionki zaręczynowe, które dotychczas widziałeś, nie urzekły Cię tak bardzo, byś jednym z nich chciał obdarować swoją partnerkę? Stworzę dla Ciebie projekt, który będzie doskonałym połączeniem wyobrażeń, doświadczenia i jubilerskiego kunsztu z najpiękniejszymi kamieniami szlachetnymi oraz najwyższej jakości autorskich stopów złota i platyny. Ręcznie rysuję biżuterię, której daje duszę. Pierścionek zaręczynowy, który możesz zamówić w Łodzi, będzie unikalny, dopracowany w każdym szczególe. Jestem przekonany, że efekt, jaki otrzymamy, spełni Twoje największe wymagania.

pierścionek na zamówienie

Jubiler rękodzielnik

Rękodzieło jest moją pasją, którą realizuję jako jubiler. Pracowania, w której moje projekty otrzymują duszę i rozpoczynają samodzielne życie, znajduje się we Wrocławiu, z przyjemnością jednak podejmuję współpracę z klientami z Łodzi, oferując biżuterię na indywidualne zamówienie.

Pozwól zaprosić się na spotkanie, które zaowocuje kolejnym fascynującym projektem. Jestem przekonany, że biżuteria, którą stworzymy wspólnie, będzie niepowtarzalna. 

Projekt na całe życie

ręcznie robione zlote obraczki slubne

Kiedy kolejny raz oglądacie katalog po brzegi wypełniony obrączkami ślubnymi, mając świadomość, że nie znajdziecie w nim już nic nowego, naturalnym jest, że rodzą się pewne obawy, a marzenia schodzą na dalszy plan. Wątpliwa jakość powszechnie dostępnych modeli nie zachęca, chciałbym Wam jednak zaproponować się wyjątkowego – obrączki ślubne dostępne na zamówienie. Jako jubiler rękodzielnik wychodzę naprzeciw potrzebom klientów w wielu polskich miastach, także w Łodzi, oferując usługi na najwyższym poziomie. Jestem przekonany, że wspólnie stworzymy projekt, który będzie doskonałym odzwierciedleniem Waszych wyobrażeń.

Barokowe obrączki wykonane ręcznie z łączonego złota

Obrączki ślubne to konieczność wyboru wzoru, który będzie Wam towarzyszył przez całe życie. Warto zdecydować się na te, w Waszym odczuciu idealne. Jaka będzie moja rola w realizacji tego najważniejszego projektu? Poproszę, byście zaufali mojemu doświadczeniu, pomogę podjąć decyzje, będziemy się nawzajem inspirować. Wszystko po to, by obrączki, które powstaną, były odpowiedzią na wszystkie Wasze pragnienia.

Jakich rad mogę Wam udzielić, zanim się spotkamy?

  • Warto zastanowić się nad proporcjami obrączek, decydując się na tę większą, szerszą i masywniejszą dla mężczyzny. Delikatna i subtelna będzie doskonale wyglądała na kobiecym palcu.
  • Pamiętajcie, że obrączki, które wybierzecie, nie muszą być identyczne. Jako małżonkowie wzajemnie się uzupełniacie, warto podkreślić tę cechę Waszego związku i zdecydować się na modele, które będą jednocześnie różne i idealnie dopasowane.
  • Wbrew powszechnym opiniom to białe złoto próby 585 jest najbardziej wytrzymałym kruszcem i to właśnie ten materiał będzie doskonałym wyborem.

Podczas spotkania w Łodzi, zapytam o Wasze inspiracje, o to, co chcielibyście widzieć na swoich obrączkach ślubnych każdego dnia. Zaproponuję Wam wyjątkowo trwały i precyzyjny grawer ręczny oraz powiem, jakie kamienie naturalne doskonale sprawdzą się w obrączce damskiej.

Opinie

Serwis miastokolobrzeg.pl

Pełen profesjonalizm, który polecam każdemu.

Serwis miastokolobrzeg.pl

Maciej Kabata

Znakomity jubiler. Potrafi spełnić najbardziej wyszukane i wyrafinowane oczekiwania klientki (jubilerskie rzecz jasna). Dziękujemy za “odlotowy” kolczyk.

Maciej Kabata

Adam Cugowski

Gorąco polecam Zieliński Art! Piękna biżuteria najwyższej jakości, bezproblemowy kontakt i proces produkcji. Jeżeli ktoś szuka niepowtarzalnych dzieł jubilerskiej sztuki na pewno będzie zadowolony.

Adam Cugowski

Zobacz portfolio

Skontaktuj się ze mną

Adres:

Wrocławski Park Biznesu
ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław

Napisz do mnie i zrealizujmy wspólnie wyjątkowy projekt.

[ccf_form id=”644″]