Doskonałe uzupełnienie stylizacji.
Biżuteria na zamówienie dla klientów z Lublina

Szukając najbardziej naturalnego, a jednocześnie wyszukanego i eleganckiego sposobu na podkreślenie swojej osobowości, warto pomyśleć o szlachetnej biżuterii. To coś, czego nie widać natychmiast, jednak daje o sobie znać. Wysyła jasny ale i niepowtarzalny sygnał: jest we mnie coś wyjątkowego, czego nie ma nikt inny.

Przekonaj się, jak niezwykłym doświadczeniem jest zamówienie biżuterii zaprojektowanej według indywidualnych wymagań, z kamieniami z najdalszych zakątków Ziemi. To wyjątkowa oferta skierowana do klientów z Lublina. Zadbaj o wizerunek w najbardziej wysublimowany sposób.

Pierścionki zaręczynowe i obrączki

obrączki ślubne na zamówienie

Biżuteria zaręczynowa i ślubna to coś więcej niż tylko forma zdobnicza. To zmaterializowana, najważniejsza chwila w życiu. Już zawsze będzie przypominać o wielkiej satysfakcji towarzyszącej wyjątkowym chwilom, a także uroczystej odpowiedzialności za drugą osobę. Starannie przygotowana oferta, skierowana do klientów z Lublina to także propozycja indywidualnych pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych wykonanych z najwyższej klasy kruszców i kamieni szlachetnych. Ręczne wykonanie połączone z wyrafinowaną formą daje możliwość spełnić wszelkie marzenia związane z biżuterią okolicznościową.

pierścionek na zamówienie

Jubiler Artysta

Jubiler i artysta – połączenie tych słów rzadko przychodzi na myśl oglądając salonowe witryny. W mojej pracowni sprzedaż jest ostatnim ogniwem współpracy z wyjątkowymi osobami. Urzeczywistnienie  marzeń, to kolaż sztuki, rzemiosła i wyjątkowych osobowości. Poznajmy się!

Przygotowana przeze mnie oferta dla klientów z Lublina to propozycja spotkania, podczas którego można doświadczyć narodzin sztuki i jubilerskiego kunsztu. Każda nowa współpraca to jedyna w swoim rodzaju podróż do świata snów.

Kolczyki na zamówienie

Kolczyki to doskonały sposób na subtelną dekorację ciała, która doskonale uzupełni każdą stylizację. Jak dobrać ich kształt:

  • Kolczyki wiszące przykuwają uwagę i są doskonałym uzupełnieniem wieczorowej sukni. Najmniejszy ruch głową powoduje, że kamienie mienią się i odbijają światło. Mogą się składać z dwóch ogniw lub z całych girlandów swobodnie opadających na szyję. 
  • Kolczyki przy uchu są bardziej subtelnym, minimalistycznym sposobem na podkreślenie codziennej stylizacji. Jednak zdjęcie obok pokazuje, że wcale nie muszą być nudne.

Każdy z wariantów można dowolnie wykorzystać do stworzenia unikatowego projektu.

Tworząc kolczyki, można zestawić ze sobą materiały, które rzadziej stosuje się w pierścionkach z uwagi na mniejszą trwałość. Koral, perła, lapis lazuri, ptasie pióra czy skrzydła motyli to tylko niektóre z nich. Biżuteria na zamówienie daje nieograniczone możliwości.

Pierścionek i kolczyki z diamentami i szafirami

Naszyjniki na zamówienie

naszyjnik na zamówienie

Wyjątkowa propozycja skierowana do klientów z Lublina to także naszyjniki, które projektuję na specjalne zamówienie. Indywidualne projekty tworzę ręcznie, dostosowując się do wskazówek udzielonych przez klienta. Wyznaję zasadę, że biżuteria powinna być przede wszystkim przyjemna do noszenia.

Doskonały naszyjnik wymaga też starannie wyselekcjonowanego kompletu kamieni. Dbam, by biżuteria, którą tworzę, była dopracowana w najmniejszym szczególe. W związku z tym stosuję unikatowe rozwiązania projektowe, współpracuję z najlepszymi brokerami zajmującymi się poszukiwaniem kamieni szlachetnych, a także korzystam z ekspertyzy specjalistów z pokrewnych branż.

Opinie

Serwis miastokolobrzeg.pl

Pełen profesjonalizm, który polecam każdemu.

Serwis miastokolobrzeg.pl

Maciej Kabata

Znakomity jubiler. Potrafi spełnić najbardziej wyszukane i wyrafinowane oczekiwania klientki (jubilerskie rzecz jasna). Dziękujemy za “odlotowy” kolczyk.

Maciej Kabata

Adam Cugowski

Gorąco polecam Zieliński Art! Piękna biżuteria najwyższej jakości, bezproblemowy kontakt i proces produkcji. Jeżeli ktoś szuka niepowtarzalnych dzieł jubilerskiej sztuki na pewno będzie zadowolony.

Adam Cugowski

Zobacz portfolio

Skontaktuj się ze mną

Adres:

Wrocławski Park Biznesu
ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław

Napisz do mnie i zrealizujmy wspólnie wyjątkowy projekt.

[ccf_form id=”644″]

Doskonałe uzupełnienie stylizacji.
Biżuteria na zamówienie dla klientów z Lublina

Doskonałe uzupełnienie stylizacji.
Biżuteria na zamówienie dla klientów z Lublina