Pozwól, by inspirowała Cię natura. Biżuteria na zamówienie dla klientów ze Szczecina

Wyjątkowa pasja, która narodziła się wówczas, gdy szukałem swojej drogi, dzisiaj pozwala mi spełniać najbardziej skomplikowane projekty. Jestem jubilerem rękodzielnikiem, realizującym projekty, których nikt nie odważył się podjąć, pracuję w najwyższej jakości złocie, wykorzystując wyłącznie szlachetne kamienie naturalne. 

Prowadzę pracownię, w której unikalna biżuteria otrzymuje duszę, jednak ściany pracowni nie są jej granicami. Chcę zaproponować Ci wyjątkową biżuterię na zamówienie dostępną także w Szczecinie. 

Pierścionki na zamówienie

Projekty, które rysuję ręcznie, są efektem wyjątkowych inspiracji naturą i marzeniami sennymi. Jeśli stoisz przed jednym z najważniejszych wyborów w Twoim życiu, przed wyborem pierścionka zaręczynowego, zachęcam Cię do poszukiwania inspiracji wokół siebie. Niezależnie od tego, co Cię urzeknie, opowiedz mi o tym, wspólnie stworzymy projekt, który będzie zapowiedzią spełnionych marzeń. Szczecin to miasto, które w wyjątkowy sposób pobudza wyobraźnię, wykorzystaj bezkres morza i bałtyckie wschody i zachody słońca po to, by powstał pierścionek, który zmieni nie tylko Twoje życie.

Biżuteria, którą tworzę na indywidualne zamówienie, jest od podstaw tworzona ręcznie, z największą precyzją i zaangażowaniem. Realizuje projekty mikroskalowe, w formie trójwymiarowej, wymagającej niemożliwej wręcz do osiągnięcia dokładności. Zaufaj mojemu doświadczeniu, miłości do szczegółu i regularnie rozwijanej pasji. Spotkajmy się w Szczecinie, by miał szansę powstać pierścionek zaręczynowy, jakiego wcześniej nikt nie stworzył.

pierścionek na zamówienie

Wybór na całe życie

Kiedy kolejny, lokalny jubiler Wam te same modele, jakie oglądaliście u kilku poprzednich, nie można się dziwić, że macie ochotę zrezygnować z obrączek ślubnych. Warto jednak dać sobie jeszcze jedną szansę. Chcę Wam zaproponować wyjątkową ofertę, dzięki której Wasze marzenia będą na powrót realne. Z Waszym zaangażowaniem powstanie projekt, który zachwyci wszystkich. Spotkajmy się w Szczecinie, by poznać wzajemne oczekiwania i wspólnie podjąć działania nakierowane na jeden cel.

Opierając się na swoim wykształceniu oraz doświadczeniu, chciałbym podzielić się z Wami istotnymi uwagami, dotyczącymi realizacji indywidualnego zamówienia obrączek ślubnych:

  • W moim odczuciu najtrwalszym materiałem, idealnym dla obrączek ślubnych jest białe złoto próby 585. Kruszec, który charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością, będzie Wam wiernie służył przez kolejne lata małżeństwa.
  • Jeśli marzyliście o błyszczących obrączkach, warto zdecydować się na stop złota o próbie 585 lub 750.
  • Decydując się na grawer, musicie mieć świadomość, że wykonuję go ręcznie, z dbałością o każdy, najmniejszy nawet szczegół. Tak powstałe ornamenty, krajobrazy, wzory lub sentencje są niezwykle trwałe i nie zacierają się.
  • Obrączka dla kobiety może być zdobiona kamieniami, męska – grawerem. Pamiętajcie, że ogranicza Was wyłącznie Wasza wyobraźnia.

Biżuteria na co dzień

Biżuteria, która towarzyszy Ci każdego dnia, może być szlachetna. Pokreśl swoją kobiecość, wybierając biżuterię wykonaną na zamówienie. Moja pracownia znajduje się we Wrocławiu, jednak spotkam się z Tobą w Szczecinie. Wspólnie zrealizujemy projekt, o którym marzysz.

Zanim się spotkamy, moje propozycje mogą Cię zainspirować:

  • Szlachetny kamień w pierścionku zaręczynowym jest doskonałym wyborem. Jeśli zdecydujesz się na minimalizm, wystarczy odpowiednio osadzić go w złocie. Jeśli pragniesz czegoś więcej, proponuję Ci kilka możliwości.
  • Główny klejnot może być wzbogacony dodatkowymi kamieniami – pierścionek zaręczynowy może mieć kształt klasycznej aureoli, możesz zdecydować się na misterny ornament kwiatowy lub połączyć klasykę z nowoczesnością i zgodnie z trendami uzupełnić go o nierównomiernie rozłożone kamienie, tworzące mozaikę.
  • Zastanawiasz się, czy kolor kamienia ma znaczenie? Pierścionek zaręczynowy z szafirem to metafora prawdy szczerości i wierności. Czyż nie jest to połączenie doskonałe?

Opinie

Serwis miastokolobrzeg.pl

Pełen profesjonalizm, który polecam każdemu.

Serwis miastokolobrzeg.pl

Maciej Kabata

Znakomity jubiler. Potrafi spełnić najbardziej wyszukane i wyrafinowane oczekiwania klientki (jubilerskie rzecz jasna). Dziękujemy za “odlotowy” kolczyk.

Maciej Kabata

Adam Cugowski

Gorąco polecam Zieliński Art! Piękna biżuteria najwyższej jakości, bezproblemowy kontakt i proces produkcji. Jeżeli ktoś szuka niepowtarzalnych dzieł jubilerskiej sztuki na pewno będzie zadowolony.

Adam Cugowski

Zobacz portfolio

Skontaktuj się ze mną

Adres:

Wrocławski Park Biznesu
ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław

Napisz do mnie i zrealizujmy wspólnie wyjątkowy projekt.

[ccf_form id=”644″]