Co to jest Concierge?

Wprowadzenie

Konsjerż w średniowieczu był służącym odpowiedzialnym za utrzymanie palących się świec w pomieszczeniach zamkowych. Musiał koordynować wiele pokoi na raz w szczególności gdy zjeżdżali się goście. W późniejszych stuleciach pojęcie to wiązało się właśnie z dbaniem o gości przebywających w pałacu i spełnianiem ich życzeń.

Obsługa concierge, będąca dzisiaj usługą komercyjną, skierowana jest do osób prywatnych, firm oraz instytucji. Poniżej można zapoznać się z podstawowym zakresem działań ZIELINSKI Concierge, aby sprostać najbardziej rygorystycznym wymaganiom klientów.

Poszukiwanie kamieni

Dobry inwestor dywersyfikuje portfel narzędzi lokacyjnych. Nasza firma specjalizuje się w szukaniu rzadkich kamieni szlachetnych spełniających najwyższe światowe standardy. Dzielimy je na dwie kategorie: diamenty oraz kamienie kolorowe takie jak szafiry, rubiny czy szmaragdy. Takie klejnoty mogą być inwestycją samą w sobie lub zostać dobrane pod kątem konkretnego wyrobu. Parametry potwierdzone są certyfikatami renomowanych instytutów. Przez lata wypracowaliśmy kontakty z najlepszymi brokerami i specjalistami w dziedzinie gemmologii na świecie. Dzięki temu klient nie ponosi ryzyka związanego z zakupem, a inwestycja w rzadkie towary luksusowe zawsze przynosi zysk.

Diamenty inwestycyjne

W obliczu rosnących kosztów, zmian pogodowych i wyeksploatowania złóż wydobycie diamentów gwałtownie spada. Szacuje się, że na cztery kopalnie, które zostają zamknięte, otwiera się jedna. Te uwarunkowania sprawiają, że ceny diamentów nieustannie rosną. Czynnikiem, który znacznie podnosi wartość jest kolor. Kamienie, które mają głęboką, równomiernie wysyconą barwę są najbardziej pożądane i uwielbiane przez elity. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu rzadkich diamentów kolorowych oraz białych o najwyższych parametrach. Inwestycje w diamenty stanowią unikalne połączenie długoterminowej inwestycji z aspektem praktycznym, który pozwala cieszyć się lokatą każdego dnia w postaci wyrobu.

Kamienie kolorowe

Podobnie jak w wypadku diamentów inwestycyjnych rzadkie kamienie kolorowe stanowią wyjątkową okazję do lokaty kapitału. Niektóre klejnoty wydobywane są tylko w jednym miejscu na ziemi. Gdy złoże zostanie wyczerpane ceny wzrosną w sposób trudny do przewidzenia. Jako jedna z nielicznych firm dysponujemy możliwościami poszukiwania kamieni spełniających nie tylko najwyższe standardy, ale też posiadających udokumentowane pochodzenie. Tego typu certyfikowane klejnoty, oprawione w drogocenny kruszec, okraszone małymi kamieniami akcentowymi stanowią rarytas dla każdego kolekcjonera i znawcy sztuki. Oferujemy bezpłatne wykonanie projektu biżuterii do zakupionych u nas kamieni. Taka koncepcja może następnie zostać zamieniona w cenny wyrób.

Odsprzedaż aktywów

Oferujemy pośrednictwo w zakresie sprzedaży kamieni i wyrobów
inwestycyjnych z wysokim zyskiem. Sposób pozyskania klienta
dopasowujemy indywidualnie do sprzedawanych dóbr i dodatkowych życzeń określonych przez ich właściciela.

Spotkania u klienta

Aby podjąć współpracę klient nie musi jechać do nas. W ramach usługi Concierge istnieje możliwość spotkania się w dowolnym w miejscu, aby zaprezentować kamienie i omówić wszystkie aspekty związane z projektem.

Wysyłka na terenie UE

Oferujemy dodatkowo płatną usługę wysyłki wyrobu na terenie całej Europy w ciągu jednej doby. Szczegóły ustalane są indywidualnie pod kątem konkretnego zamówienia.

Skontaktuj się ze mną

Adres:

Wrocławski Park Biznesu
ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław

Napisz do mnie i zrealizujmy wspólnie wyjątkowy projekt.
    Na podstawie budżetu dopasowuję możliwy zakres projektu i materiały, które możemy wykorzystać.