RODO

Zapoznaj się z Polityką Prywatności

Wprowadzenie:

Od początku prowadzenia działalności gospodarczej kładłem nacisk na poufność i ochronę danych osobowych moich klientów. Świadomy odpowiedzialności i zaufania jakim jestem przez Państwa obdarzony pragnę wyjaśnić, w jakim celu dane są przetwarzane i chronione.

Kto przetwarza dane:

Administratorem danych osobowych jest ZIELINSKI Piotr Zieliński, ul. Cicha 4a 51-659 Wrocław, NIP: 8982079265 zgodnie z Unijnym Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

W jakim celu dane są przetwarzane:

Dane osobowe oraz informacje zawarte w formularzu zamówienia lub w mailu wykorzystywane są przez Administratora do zawarcia lub zmiany umowy z Klientem, wysyłki zamówienia, realizacji gwarancji oraz zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług. Nigdy nie udostępnia on danych naszych Klientów osobom nieupoważnionym ani ich nie sprzedaje.

Jakie dane są przetwarzane:

Administrator może przetwarzać następujące dane: imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mail, adres, dane firmowe, NIP.
Dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym takim jak firma kurierska realizująca dostawę.
Strona Zielinskiart.pl korzysta z tymczasowych plików cookies (w czasie trwania sesji zamówienia) w celu realizacji usług. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.

Jak dane są chronione:

W celu dokonania zakupów lub kontaktu nie jest wymagana rejestracja tak jak w wypadku sklepów internetowych, dlatego żadne bazy tego typu nie są przechowywane online. Administrator zobowiązuje się do zastosowania środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych, w szczególności przez zabezpieczenie danych przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym. Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Strona Zielinskiart.pl korzysta z szyfrowania SSL (https://), zapewniającego bezpieczeństwo danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem a domeną. Jest gwarantem zachowania poufności danych i całej komunikacji. Administrator nigdy nie udostępnia danych Klientów osobom nieupoważnionym ani ich nie odsprzedaje.

Prawo do zmiany i kontakt:

Wszelkie zastrzeżenia oraz prośby o wgląd oraz modyfikację swoich danych osobowych w każdym czasie, jak również natychmiastowego ich usunięcia należy kierować na dane administratora:


ZIELINSKI Piotr Zieliński,
ul. Cicha 4a 51-659 Wrocław,
NIP: 8982079265
tel. +48 793-793-383
e-mail: info@zielinskiart.pl

—————————————

Informacje prawne:

Zielinski art dokłada wszelkich starań, aby treści publikowane w serwisie były możliwie najdokładniejsze i aktualne. Pomimo tego serwis może zawierać błędy, za które właściciel nie ponosi odpowiedzialności.