Historia

Miłość między dwojgiem ludzi jest jak ogień. Rozpala całe wnętrze i wyzwala w nas to co najlepsze. Uzdalnia do szlachetnych, nie samolubnych czynów. Aby jej żar nie przygasł koniecznie trzeba o nią dbać jak o literalny płomień. Miłość musi być stale okazywana oraz pogłębiana zarówno słowem i czynem. Ta głęboka symbolika skłoniła mnie do zaprojektowania obrączek, które nawiązywałyby do potęgi miłości.    

Pan Jakub jest powracającym klientem, którego uwagę przykuły moje realizacje roślinne. Po przeanalizowaniu różnych wariantów, postanowiłem zaprezentować mu mój projekt z ogniem miłości. Rytm płomieni nawiązuje układem do roślinnego reliefu, dzięki czemu ażurowy wzór można odczytać w dwójnasób. Damską obrączkę uzupełnił topaz tęczowy oprawiony szeregowo metodą pave. Kamień ten został poprzednio użyty w pierścionku zaręczynowym. Następnie całość została ozdobnie wygrawerowana nadając odczucie trójwymiarowości i wypolerowana na błysk. 

Do wykonania zdjęcia studyjnego obrączek zaprosiłem Light Laboratory. Jest to obecnie jedna z najlepszych firm zajmujących się fotografią biżuterii na świecie, współpracująca z takimi bezkompromisowymi brandami jak Ichien, Izmestiev Diamonds, Argau czy Ilgiz F.

Galeria zdjęć

 
 
 

Co wpłyneło na cenę?

Kamienie

Wykonanie

Projekt

Kruszec

Podziel się:

Opinia Klienta

To niesamowite, że człowiek potrafi wymyślić taki projekt, a później go urzeczywistnić. Profesjonalne podejście do usługi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Pan Piotr zna się i to bardzo dobrze na swoim fachu i naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi, z których na pewno nieraz jeszcze skorzystam. Kilka dni później otrzymałam przepiękny szkic, który od razu mi się spodobał. Ale gotowy pierścionek i tak mnie zaskoczył. Na początku wydawało mi się, że jest dla mnie zbyt okazały, ale teraz jestem w nim kompletnie zakochana! Jest olśniewający i sprawia, że czuję się jak królowa. Jestem bardzo wdzięczna Piotrowi i mojemu kochanemu mężowi. Dodam, że współpraca z Piotrem to sama przyjemność - był gentlemanem od początku do końca.
- Konrad, logistyk

Spodobał ci się ten projekt?

Spodobał ci się ten projekt?

Lub myślisz o czymś podobnym? Skontaktuj się ze mną. Każdy projekt mogę dowolnie skonfigurować, dopasowując parametry i rodzaj materiałów (np. kruszec i kamienie) do Twojego budżetu.

SKONTAKTUJ SIĘ

Historie klientów

Spektakularne tranformacje, olśniewiające prezenty, i najbardziej wyjątkowe zaręczyny.
Poznaj historie biżuterii, którą stworzyłem dla swoich klientów

ZOBACZ WSZYSTKIE