Jak zamówić biżuterię?

1. Styl

W opracowaniu wyjątkowego projektu pomocne są wszystkie szczegóły dotyczące gustu przyszłego właściciela. To jaką nosi biżuterię, jak się ubiera, ulubione kolory oraz inne upodobania mogą w znacznym stopniu wpłynąć na pracę projektową.

2. Kapitał

Kolejnym aspektem jest określenie budżetu. Dlaczego? Największy wpływ na cenę mają kamienie. Nasza firma od lat współpracuje z dostawcami na całym świecie. Aby wystosować zapytanie o dostępne kamienie do brokera, oraz wykonać projekt konieczne jest określenie przez klienta zakresu cenowego.

Minimalny budżet wynosi 2500 zł. Pozwala on na wykonanie złotego pierścionka z jednym naturalnym kamieniem wysokiej klasy. Przeważnie realizujemy zlecenia w przedziale od 7-50 tys. zł. Nie są to jednak sztywne granice i nieraz są przekraczane, przez klientów oczekujących najdoskonalszych klejnotów.

3. Kamienie

Po czym rozpoznać wysokiej klasy klejnot? Czynnikiem, który jako pierwszy rzuca się w oczy to kolor. Najcenniejsze okazy mają głęboką, nasyconą i równomierną barwę, w odpowiednim, najbardziej pożądanym odcieniu. Kolor powinien być uwypuklony przez doskonały szlif, dzięki któremu klejnot równomiernie odbija światło.

4. Realizacja

Po ustaleniu stylu wyrobu, kapitału oraz dobraniu kamieni następuje faza realizacji. Po akceptacji rysunku zostanie przygotowana ostateczna wycena, wraz z kwotą zadatku na poczet kamieni i kruszców. Treścią umowy jest korespondencja e-mail. Po uiszczeniu pierwszej wpłaty umowa staje się wiążąca. Biżuteria zostaje następnie wykonana zgodnie ze sztuką dawnego złotnictwa. Po zrealizowaniu zamówienia gotowy wyrób trafi do studia, gdzie zostanie sfotografowany. Po otrzymaniu zdjęcia klient wpłaca pozostałą część należności poświadczając w ten sposób, że umowa została zrealizowana. Biżuterię można odebrać osobiście, lub za pośrednictwem firmy kurierskiej, po wcześniejszym uzgodnieniu warunków.

Skontaktuj się ze mną

Adres:

Wrocławski Park Biznesu
ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław

Napisz do mnie i zrealizujmy wspólnie wyjątkowy projekt.
    Na podstawie budżetu dopasowuję możliwy zakres projektu i materiały, które możemy wykorzystać.

    Zwroty i wymiana


    Wpłata końcowa, której dokonuje klient przelewem lub przy odbiorze osobistym jest jednoznaczna z potwierdzeniem jego zgodności z umową (korespondencją e-mail) i taki wyrób nie podlega zwrotowi. Wymiana na inną biżuterię jest możliwa po wcześniejszym uzgodnieniu warunków.

    Copyright/Disclaimer


    Wszystkie zdjęcia znajdujące się na stronie są własnością intelektualną autora. Przedstawione prace zostały wykonane ręcznie na indywidualne zamówienie. Zawarte na stronie teksty są wyrazem subiektywnych poglądów autora.