Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie także jeśli chodzi o płatności.

Indywidualne podejście

Moja praca polega na byciu elastycznym. Zależy mi, żeby klient został potraktowany indywidualnie. Jednak gdy powstaje biżuteria na zamówienie moja elastyczność nie kończy się na projekcie, kamieniach i kruszcu.

Pierścionek z żurawiem
Pierścionek z motylem
Naszyjnik na zamówienie w formie sekretnika
Sygnet
Podczas zakupu biżuteri na zamówienie każdy ruch powinnien być przemyślany

Elastyczne płatności

Bycie elastycznym odnosi się też do wygodnych metod płatności, takich jak np. kryptowaluty. Poniżej zamieściłem zestawienie, które pomoże wybrać preferowaną formę współpracy.

Przelew bankowy

Nie wymagam, aby całość zamówienia była opłacona z góry. Najczęściej płatność dzielona jest na dwie części. Zasadnicza wpłata pokrywa koszt materiałów, druga to moje honorarium i podatki. Klient zawsze otrzymuje rachunek, za wszystkie płatności. 

Pierścionek ze złota z bitcoinem

Kryptowaluty

Kryptowaluty to nowoczesna metoda płatności, która staje się coraz popularniejsza wśród kupujących online. Kupujący może użyć swojego portfela kryptowalutowego, aby dokonać płatności za biżuterię, a transakcja zostanie przetworzona przez platformę obsługującą daną kryptowalutę taką jak np. Bitcoin czy Ethereum. Wszystko odbywa się zgodnie z obowiązującą ordynacją podatkową, klient otrzymuje rachunek, za każdą płatność.

Przelew bankowy walutowy

Akceptuję płatności we wszystkich najpopularniejszych walutach. Dzięki temu klient nie musi przewalutowywać środków aby dokonać płatności. 

W Zielinski Art skrupulatnie dobieramy osoby do współpracy

Raty PayU 0%

Istnieje możliwość zakupu ratalnego w systemie PayU. Liczba i wysokość rat uzależniona jest od wybranej przez klienta opcji. 

Karta płatnicza

Karta to jedna z najczęściej stosowanych metod płatności online. Kupujący wprowadza informacje o karcie kredytowej po otrzymaniu linku do płatności. Wprowadzone dane są weryfikowane przez PayU i transakcja zostaje przetworzona.

PayPal

PayPal to metoda płatności wymagająca wyłącznie adresu email. Umożliwia płatność z konta PayPal lub przy użyciu karty płatniczej. 

Revolut

Przy pomocy specjalnego tagu klient może zapłacić bezpośrednio na konto Revolut.

Inne

Jesteś influencerem? Przejdź do zakładki prasa. Chciałbyś rozliczyć rozliczyć się w inny sposób? Zapraszam do kontaktu.

Katarzyna Rengifo nosi biżuterię od Zieliński Art

Ekskluzywny sygnet na zamówienie dla prawdziwego biznesmena.

Sygnet dla prawdziwego biznesmena

Jak powstał pierścień dla polskiego króla kryptowalut? Odkryj kulisy wyjątkowego projektu.

Rodzaje biżuterii

Każdy rodzaj biżuterii stanowi odrębne wyzwanie. Kluczem do sukcesu jest wykonanie czegoś, co nie tylko będzie piękne ale też wygodne. Zobacz jakie czynniki decydują przy projektowaniu poszczególnych elementów outfitu.

Piotr Zieliński - Jubiler snów

O mnie

Nazywam się Piotr Zieliński. Od zawsze pasjonowały mnie detale. Po latach zdobywania wiedzy jubilerstwo stało się dla mnie synonimem wszystkich wartości, jakie wyznaję w sztuce.

Napisz do Mnie