Barokowy Pierścionek Z Bursztynem I BRYLANTAMI W ŻÓŁTYM I BIAŁYM ZŁOCIE

Bursztyn podobnie jak inne kamienie szlachetne ma różne odcienie. Najdroższy jest bursztyn biały i żółty. Z kolei ten popularny, przejrzysty osiąga wysoką cenę, gdy zawarte są w nim inkluzje ze świata fauny i flory.

Bursztyn stanowi swoiste trójwymiarową kapsułę czasu i daje wgląd w prehistoryczne ekosystemy. Niektóre typy skamieniałej żywicy można znaleźć w glebie, inne przemieszczane przez prądy morskie wyrzucane są luźno na brzeg Bałtyku.

Poniższy pierścionek nawiązuje do potęgi morza. Obrączkę obmywają spienione diamentowe fale. Dolna jej część pozwala postawić pierścionek i cieszyć się nim nie tylko na dłoni. Sam bursztyn w znakomitym kolorze i wysyceniu barwowym został oszlifowany na kształt zwany ‘sugar loaf’. Został specjalnie wyselekcjonowany do tego pierścionka z czterech surowych kawałków. Diamentowa aureola wokoło bursztynu nawiązuje i podkreśla jego wyjątkowy kształt. Całość została wykonana w dwukolorowym złocie 585.

ZADAJ PYTANIE

Ten wyrób możne posłużyć za inspirację do kolejnego projektuWypełnij poniższe pola, aby poznać więcej szczegółów lub zamówić.