PODWÓJNY PIERŚCIONEK Z SZAFIREM W BIAŁYM ZŁOCIE

Zaręczyny to jeden z najbardziej romantycznych i czarujących momentów w życiu. Jak sprawić, aby oddawał tą wyjątkową chwilę i stanowił w przyszłości pamiątkę, która przy każdym spojrzeniu przypominałaby ten cudowny czas?

Najważniejsze jest pełne zaangażowanie po stronie artysty i przyszłego narzeczonego. Przecież pierścionek zaręczynowy zamawia się raz w życiu! Kluczowy jest zatem dobór klejnotów i kruszcu. Jaki powinien być kamień? Brylanty stanowią wspaniały akcent jako kamienie uzupełniające. Nic tak nie dodaje uroku biżuterii jak skrzące się malutkie diamenty. Jednak główny kamień powinien nawiązywać symboliką, kolorem i kształtem do przyszłej właścicielki.

Szafir od wieków symbolizuje szlachetność, prawdę, szczerość i wierność. W folklorze, historii i sztuce szafir zawsze kojarzył się z kolorem niebieskim. Najwyższej jakości okazy osiągają zawrotne sumy. Wartość dodatkowo podnosi okrągły, najbardziej pożądany szlif. Taki kamień w towarzystwie brylantów w wyjątkowej kompozycji wykonanej ręcznie w białym złocie to niepowtarzalny prezent dowodzący uczuć narzeczonego i kunsztu artysty.

ZADAJ PYTANIE

Ten wyrób możne posłużyć za inspirację do kolejnego projektuWypełnij poniższe pola, aby poznać więcej szczegółów lub zamówić.