Skorzystaj z prezentu

Zapraszam do ponownej współpracy na warunkach dla stałego klienta. 

 

Aby skorzystać z prezentu proszę wybrać jedną pozycję z poniższej listy i wypełnić formularz kontaktowy. 

 

Bardzo cenię powracających klientów. Ponowna współpraca świadczy nie tylko o zadowoleniu z pierwszego zamówienia, ale pokazuje też
zaufanie, które niezmiernie sobie cenię. Staram się ciągle podnosić jakość moich wyrobów. Mam nadzieję, że ponowne zamówienie będzie źródłem wielkiej radości i satysfakcji dla obu stron!

Wpisz jedną z opcji w formularzu poniżej

1. Wyższa próba złota

Wybierając ten wariant próba złota w zamówionej biżuterii zostanie podniesiona z próby 585 do 750. Przy niektórych projektach zawartość złota w stopie może zostać zwiększona z 750 do 920.

2. Większy kamień główny

Większy kamień sprawia, że projekt staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. O ile główny klejnot może zostać powiększony? Zależy to od kształtu i rodzaju minerału. Dostępne możliwości zostaną przedstawione w kosztorysie, wykonanym po wypełnieniu formularza kontaktowego.

3. Dodatkowe kamienie akcentowe

Uzupełnienie formy wyrobu dodatkowymi brylantami lub kamieniami kolorowymi pięknie wzbogaca kompozycję. Sprawia, że staje się ona bardziej luksusowa i dodatkowo podkreśla główny klejnot

4. Większa złożoność projektu

Wariant ten obejmuje wzbogacenie formy dodatkowymi elementami konstrukcyjnymi i ozdobnikami. Może chodzić o wprowadzenie podwójnej obrączki, roślinnych ozdobników lub najwyższej klasy grawerunku na całym wyrobie.

Skontaktuj się ze mną

Adres:

Wrocławski Park Biznesu
ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław

Napisz do mnie i zrealizujmy wspólnie wyjątkowy projekt.
Na podstawie budżetu dopasowuję możliwy zakres projektu i materiały, które możemy wykorzystać.