Biżuteria na zamówienie powstaje na podstawie indywidualnych preferencji klienta.

Prasa

Od lat obserwuję piękno. Wszystko co pozwala je dostrzec z czasem zostaje zmaterializowane w postaci szlachetnej biżuterii. Ponieważ wybieram klientów, każdy projekt, którego się podejmuje jest niepowtarzalny i pozwala mi rozwijać swoje umiejętności w pogoni za doskonałością. Można powiedzieć, że to historie na temat piękna, które przedstawiam w nowy, unikatowy sposób. Dostrzegają to nie tylko klienci i fani, ale też wydawcy. Poniżej przedstawiam selekcję publikacji, które uznały mój wkład w dzielenie się pięknem.

zielinskiart.pl

Moda w Polsce

zielinskiart.pl

Magazyn Brides UK

zielinskiart.pl

Forbes 100 Najbogatszych

zielinskiart.pl

Magazyn Wesele

Szukając najlepszego jubilera we Wrocławiu, warto skorzystać z wyszukiwarki internetowej, w której po wpisaniu frazy "jubiler Wrocław", wyświetli się wiele wyników. Czy jesteś osobą, która wybierze pierwszy wynik jaki wyskoczy na ekranie? Jeśli tak, to ten tekst nie jest dla Ciebie. Do współpracy nie szukamy osób, które działają na skróty. Jak można mówić o jakości czy unikatowości wybierając coś z katalogu pełnego podobnych do siebie wzorów?

Biżuteria Zieliński Art powstaje w wyjątkowy sposób.

W Zielinski Art skrupulatnie dobieramy do współpracy osoby, które widząc pierwsze wyniki w wyszukiwarce zwyczajnie nie godzą się na wciśnięcie guzika “Kup teraz”. Działamy z ludźmi, których interesuje indywidualność i najwyższa jakość. Rozmawiamy o rzeczach, które nie istnieją aby stworzyć dzieło sztuki, którego nie ma nikt inny.

Biżuteria na zamówienie, której nikt inny nie potrafi się podjąć

Zielinski Art ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu najwyższej klasy klejnotów. Specjalnością marki jest indywidualna biżuteria na zamówienie. Powstaje ona na podstawie rozmowy z klientem. Ma on wpływ na każdy etap procesu tworzenia. Od projektu, poprzez dobór kamieni i kruszców, a skończywszy na technikach wykonania. Począwszy od pierścionków zaręczynowych, przez męskie sygnety, kolczyki, aż po naszyjniki i bransoletki podejmujemy się realizacji, których nikt w naszym kraju nie był w stanie się podjąć. Następnie dostarczamy je bezpiecznie w Polsce i na terenie Europy w 24 godziny.

Pierścionek z doskonałym opalem i diamentami.

Specjalizujemy się w najwyższej klasy kamieniach kolorowych oraz diamentach kolorowych, które są uważane za najszlachetniejsze i najpiękniejsze kamienie szlachetne. Podchodzimy do biżuterii jako do inwestycji w przyszłość. I nie chodzi o jej odsprzedawanie. Tak jak mądrzy rodzice zakładają lokatę, gdy dzieci są małe, aby potem miały start w dorosłość, tak samo nasza biżuteria z upływem czasu będzie jeszcze cenniejszym dziedzictwem, które warto przekazać następnemu pokoleniu.

Pierścionek na zamówienie z czerwonymi diamentami.

Jubiler Zielinski Art zyskał uznanie wśród klientów dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu, najpiękniejszej biżuterii oraz indywidualnemu podejściu do klientów z Polski i zza granicy. Pracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi. Swoim zaufaniem obdarzają nas również firmy inwestujące w dzieła sztuki. 

Męski sygnet na zamówienie wykonany dla inwestora.

Podsumowując, Zielinski Art nie pojawia się pierwszy w wyszukiwarce po wpisaniu “jubiler Wrocław” i jest na to proste wyjaśnienie. Pracujemy z osobami, które szukają wyjątkowości i najwyższej jakości. Szukamy tych, którzy wykazują determinację i nie godzą się na bylejakość. Działamy z osobami, które chcą nagrodzić siebie i swoich bliskich tym co najlepsze. Czy jesteś jedną z takich osób?  

Odkryj całe portfolio

Rodzaje biżuterii

Każdy rodzaj biżuterii stanowi odrębne wyzwanie. Kluczem do sukcesu jest wykonanie czegoś, co nie tylko będzie piękne ale też wygodne. Zobacz jakie czynniki decydują przy projektowaniu poszczególnych elementów outfitu.

Od czego zaczać?

Przygotowanie projektu składa się z trzech etapów. Każdy z nich decyduje o ostatecznym wyglądzie biżuterii. Na każdym z nich to klient podejmuje ostateczną decyzję.

Odkryj więcej na YouTube
Piotr Zieliński - Jubiler snów

O mnie

Nazywam się Piotr Zieliński. Od zawsze pasjonowały mnie detale. Po latach zdobywania wiedzy jubilerstwo stało się dla mnie synonimem wszystkich wartości, jakie wyznaję w sztuce.

Napisz do Mnie