Obrączki z liśćmi w białym złocie
obrączki

Ażurowe obrączki z liśćmi

Autor: Piotr Zieliński

Rośliny stanowią niezwykły przykład wytrwałości. Aby przetrwać zmienne warunki środowiskowe, takie jak zmiany temperatury, gwałtowne opady deszczu i susze rozwijają system korzeniowy. Gdy świeci słońce ich liście odbierają promienie słoneczne, pochłaniają dwutlenek węgla i w połączeniu z substancjami odżywczymi z gleby i wody emitują życiodajny tlen.

Podobnie jak liście symbolizują wzrost i rozwój mimo przeciwności, podobnie małżonkowie rozwijają swój związek mimo trudności. Roślinność reprezentuje też różnorodność, jakie przynoszą obie strony w związku, tworząc piękne, niepowtarzalne kompozycje. Jednak liście mogą także symbolizować przemijalność i zmienne warunki, przypominając małżonkom, że ich związek wymaga pielęgnacji i uwagi. Wreszcie, liście mogą wyrażać harmonię i równowagę, jakie można osiągnąć w małżeństwie, gdy obie strony pracują razem, aby stworzyć piękną i zrównoważoną relację.

Poniższy komplet stanowi organiczną kompozycję przeplatających się łodyg i liści. Brzegi obrączek symbolizuje rozwój w obrębie określonych zasad, wyznawanych przez obie strony. Niczym system korzeniowy pozwalają one na dalszy wzrost i dzięki nim para jest szczęśliwa. Ażurowa przestrzeń negatywowa wskazuje na nieustanny rozwój, ale też przestrzeń. Całość została wykonana w białym złocie próby 585.

Ażurowe obrączki roślinne na zamówienie

Powrót