zielinskiart.pl

Prasa

Od lat obserwuję piękno. Wszystko co pozwala je dostrzec z czasem zostaje zmaterializowane w postaci szlachetnej biżuterii. Ponieważ wybieram klientów, każdy projekt, którego się podejmuje jest niepowtarzalny i pozwala mi rozwijać swoje umiejętności w pogoni za doskonałością. Można powiedzieć, że to historie na temat piękna, które przedstawiam w nowy, unikatowy sposób. Dostrzegają to nie tylko klienci i fani, ale też wydawcy. Poniżej przedstawiam selekcję publikacji, które uznały mój wkład w dzielenie się pięknem.

Wyselekcjonowane publikacje

Najnowsze wydanie magazynu Moda w Polsce: Joanna Opozda i Zielinski Art

Moda w Polsce

Redaktorzy tego magazynu doceniają polską, szlachetną biżuterię. W tym wydaniu można podziwiać "second cover" z sygnetem Thróra.

Przeczytaj artykuł o pierścieniu
Zachęcamy magazyny ślubne i jubilerskie do współpracy

Magazyn Brides UK

Magazyn Brides UK, najchętniej czytany magazyn ślubny w Wielkiej Brytanii wyróżnił mój barokowy pierścionek z szafirem i diamentami.

Zobacz pierścionek z bliska
Zapraszamy do współpracy magazyny fashion i design.

Moda w Polsce

Pani Lidia Przybylska, redaktor naczelna magazynu Moda w Polsce, zaprosiła mnie do współpracy przy artykule o polskiej, szlachetnej biżuterii.

Przeczytaj o pierścionku z żółtym szafirem
Dostarczamy najlepszy content jubilerski w Polsce.

Forbes 100

W wydaniu poświęconemu 100 najbogatszym Polakom, wśród których są również moi klienci można znaleźć wyjątkowy kwiatowy pierścionek z brylantem.

Zobacz kwiatowy pierścionnek z wydania
Zapraszamy do współpracy magazyny ślubne i modowe

Magazyn Wesele

Magazyn Wesele skontaktował się, aby wyróżnić moją pracę w artykule "Alternatywna biżuteria ślubna"

Zobacz wyjątkowe obrączki

Powyższe wydania to nie płacony marketing. To dowód, że moja praca jest doceniana i rozpoznawalna zarówno w Polsce jak i za granicą. Są to przecież niepowtarzalne, unikatowe dzieła sztuki jubilerskiej. To także piękne zdjęcia wykonywane przez najlepszych fotografów biżuterii na świecie, dopełnione najwyższej klasy tekstem. 

Pierścionek z doskonałym opalem i diamentami.

Moje prace nie są wyrazem aktualnych trendów. Są ponadczasowe. Niezależnie czy chodzi o publikację online jak ebook publikowany w Internecie czy magazyn drukowany, który będzie leżał w kancelarii czy salonie moja biżuteria będzie niezmiennie cieszyć oko. Tak jak dopełnienie doskonałego outfitu, będzie też ozdobą każdego magazynu. 

Kolczyki na zamówienie z niebieskiego złota z diamentami

Niezależnie czy chodzi o tematykę modową, beauty, design czy lifestyle czytelnicy mogą w mojej pracy znaleźć inspirację i fascynację pięknem. Każda praca stanowi oryginalny pomysł i majstersztyk wykonawczy - unikalny, intrygujący, wyróżniający się, a przede wszystkim przyciągający uwagę czytelników i dodawać wartości wizualnej publikacji.

  

Męski sygnet dla inwestora z opalem i szmaragdami

Zapraszamy do współpracy

Jeśli szukają Państwo najwyższej jakości treści jubilerskiej, zapraszam do współpracy. Wiele prac nie zostało opublikowanych, czekają aby pokazać je w najlepszych magazynach, które cenią piękno i luksus.

Odkryj całe portfolio

Zapoznaj się z ofertą

Każdy rodzaj biżuterii stanowi odrębne wyzwanie. Kluczem do sukcesu jest wykonanie czegoś, co nie tylko będzie piękne ale też wygodne. Zobacz jakie czynniki decydują przy projektowaniu poszczególnych elementów outfitu.

Odkryj więcej na YouTube
Piotr Zieliński - artysta wykonujący biżuterię na zamówienie

O mnie

Nazywam się Piotr Zieliński. Od zawsze pasjonowały mnie detale. Po latach zdobywania wiedzy jubilerstwo stało się dla mnie synonimem wszystkich wartości, jakie wyznaję w sztuce.

Napisz do Mnie