Obrączki na zamówienie z motywem motoryzacyjnym
obrączki

Obrączki z motywem podróży

Autor: Piotr Zieliński

Motyw ten od wieków fascynuje ludzi. Jest symbolem odkrywania, przemian, rozwoju i wspólnych przygód. Wynika z naturalnej ciekawości człowieka do eksplorowania nieznanego. Stanowi formę ucieczki od codziennych obowiązków i problemów, w świat odpoczynku i nowych doznań. Nawiązuje do pracy nad takimi cechami jak cierpliwość, otwartość i umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach. Każda podróż, niezależnie od tego, czy jest to wakacyjny wyjazd czy podróż służbowa, niesie ze sobą unikalne doświadczenia i wspomnienia. 

Obrączki z motywem podróży wysadzane diamentami

Motyw podróży w obrączkach ślubnych inspirowany jest miejscami, które para odwiedziła razem, począwszy od pierwszego spotkania. Symbolizuje wspólną drogę życia, pełną wyzwań, a zarazem radości i wspomnień. Stanowi przypomnienie, jak ważne są wspólne doświadczenia, wzajemne wsparcie i dążenie do upragnionego celu. W małżeństwie, podobnie jak w podróży, ważne jest, aby patrzeć z nadzieją w przyszłość i cieszyć się każdą chwilą. Wszystkie te doświadczenia para będzie dzielić i wspominać przez długie lata. 

Jak przenieść tę głęboką symbolikę do świata biżuterii? Zaprojektowałem obrączki, w których motywem przewodnim jest koło. Przemieszczanie się samochodem czy motorem pozwala zobaczyć więcej i cieszyć się podróżą. W męskiej obrączce pojawia się motyw bieżnika, który nawiązuje nie tylko do podróży, ale też pasji związanej z motoryzacją. W damskiej obrączce bieżnik jest wklęsły, tworząc gniazda. W każdym z nich osadzony został diament. Komplet wykonany został w żółtym złocie. 

Luksusowe ręcznie robione obrączki z diamentami

Powrót