Pierścionek zaręczynowy na zamówienie z kwadratowym diamentem
pierścionki

Pierścionek z motywem fali

Autor: Piotr Zieliński

W momencie, gdy dwoje ludzi zbliża się do siebie, ich kwitnąca miłość skłania ich do postanowienia, że odtąd będą na zawsze razem. Gdy szczerze i mocno się kocha, chce się nie tylko o tym mówić. W ślad za słowami idą czyny i satysfakcjonujące zobowiązanie. Zaręczyny to wyjątkowo podniosły moment, który poświadcza, że para ma zamiar się pobrać. 

Przeważnie większa odpowiedzialność w tym zakresie spoczywa na mężczyźnie, ponieważ zwyczajowo to on oficjalnie wyznaje miłość i wręcza pierścionek zaręczynowy. Prezent ten odzwierciedla miłość, która łączy dwoje ludzi oraz symbolizuje ich wspólne marzenia i nadzieje. 

Fale morskie od wieków były źródłem fascynacji. Ich dynamiczny ruch, siła i piękno stanowią metaforę dla naszego życia. Fala symbolizuje potężną siłę i niezłomność. Przypomina nam o naszym związku z naturą. Przywodzi na myśl piękny pobyt nad morzem, egzotyczne wakacje, żeglowanie, ale też podziwianie podmorskiej fauny i flory podczas nurkowania.  

Poniższy pierścionek inspirowany jest motywem fali morskiej. W centrum osadzona została doskonała princessa o najwyższych parametrach. Oprawę wypiętrzają dwie masywne fale widoczne od boku. Obrączkę pierścionka zrobią przeplatające się fale wysadzane szafirami. Podwójna obrączka sprawia, że pierścionek jest atrakcyjny w każdym szczególe. Całość została wykonana w szlachetnym białym złocie.

Pierścionek żeglarski z motywem fali

Powrót