Pierścionek z kolorowymi szafirami w białym złocie.
pierścionki

Pierścionek z trzema szafirami

Autor: Piotr Zieliński

Lato w pełni to prawdziwa eksplozja dla zmysłów. Błękitne niebo, promienie słońca odbijające się w tafli wody, złoty piasek, zmysłowe spojrzenia i gorąca atmosfera sprawiają, że momentalnie zapomina się o szarej rzeczywistości. Stres i napięcie dnia codziennego zastępuje radość i dobra zabawa. Pogoda ducha, która towarzyszy wakacjom znajduje odzwierciedlenie nie tylko w naszym zachowaniu, ale też w tym jak się ubieramy.

Pierścionek z kolorowymi kamieniami na lato.

Wakacyjne kreacje, uzupełnione odpowiednimi dodatkami sprawiają, że urlop staje się jeszcze bardziej wyjątkowy, a odpowiednio dobrana biżuteria będzie cenną pamiątką, przywodzącą na myśl niezapomniane chwile. 

Poniższy pierścionek składa się z trzech takich samych opraw w formie sześcioramiennej korony. Założenie projektu, polegało na dobraniu trzech szafirów o tych samych parametrach ale różnych kolorach. Znalezienie takiego zestawu nie jest proste. Kamienie musiały mieć identyczną średnicę, czystość i wysycenie. Po ponad tygodniowym poszukiwaniu znalazłem brokera w Tajlandii, u którego udało się dobrać niebieski, żółty i różowy szafir o tej samej masie, kształcie i średnicy. Każdy kamień ma po pół karata. Komplet został oprawiony w białym złocie 585.

Kolorowy pierścionek jest idealnym dodatkiem do letniego outfitu.

Pierścionek z szafirami w trzech kolorach w białym złocie.

Powrót