Jaki różowy diament?
pierścionki

Pierścionek z różowym diamentem

Autor: Piotr Zieliński

Zaręczyny są radosnym, a zarazem jednym z najważniejszych wydarzeń życiu. Symbolizują zobowiązanie do budowania wspólnej przyszłości. Zaręczyny Stanowią zdecydowany krok ku budowaniu trwałego i głębokiego związku, który przynosi ze sobą radość, wsparcie i wzajemną miłość.  

Nikt nie powinien podchodzić do nich lekko, mniemając, że w każdej chwili może z błahych powodów je zerwać. Okres narzeczeństwa, który poprzedza ślub, pomaga zaręczonym skupić się na budowaniu coraz silniejszych więzi emocjonalnych i lepszym zrozumieniu swoich potrzeb i oczekiwań. To doskonała okazja do wspólnego planowania przyszłości, zarówno pod względem osobistym, jak i zawodowym, aby zharmonizować swoje cele i marzenia. Dodatkowo, para może wykorzystać ten czas na budowanie zdrowych nawyków komunikacyjnych oraz praktykowania wzajemnego szacunku i zrozumienia, co przyczyni się do trwałego i udanego małżeństwa.

Okres narzeczeństwa stał się inspiracją do wykonania wyjątkowego pierścionka zaręczynowego. Delikatna roślinna forma projektu nawiązuje do pielęgnowania związku opartego na czułości. Liście w dolnej części oprawy zostały ułożone symetrycznie na przeciw siebie i tworzą subtelną kołyskę, w której oprawiony jest główny kamień, naturalny różowy diament o doskonałym szlifie i masie 1 ct.

Szacuje się, że cena różowego diamentu jest trzydziestokrotnie wyższa niż jego białego odpowiednika. Kamienie tego typu są bardzo trudno dostępne. Szlif poduszkowy, idealnie wpisuje się w całą kompozycję. Dopełniają ją brylanty o wysokich parametrach. Całość została wykonana w różowym złocie 585.

Pierścionek zaręczynowy z różowym diamentem

Powrót