Sygnet na zamówienie z Bitcoinem
sygnety

Sygnet z Bitcoinem

Autor: Piotr Zieliński

Bitcoin został stworzony w 2008 roku, niedługo po kryzysie finansowym w USA. Stoi za nim osoba lub grupa działająca pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. Opublikował on koncepcję kryptowaluty opartej na technologii blockchain, która umożliwia bezpieczne i zdecentralizowane transakcje. W styczniu 2009 roku uruchomiono pierwszą sieć Bitcoin. Technologia umożliwiła też użytkownikom generowanie waluty za pomocą procesu znanego jako "kopanie". Bitcoin stał się pionierską kryptowalutą, otwierając drogę dla rozwoju całej branży.

Sygnet dla inwestora kryptowalut

Ta forma cyfrowego aktywa pozwala na przechowywanie wartości i przekazywanie środków bez pośrednictwa instytucji finansowych. Oznacza to brak nadzoru nad pochodzeniem środków i na co są przeznaczane. Obecnie można w łatwy i legalny sposób pozyskać Bitcoina i wielu postrzega tą cyfrową walutę jako formę inwestycji, licząc na potencjalne zyski w dłuższej perspektywie czasowej. 

Poniższy pierścień powstał dla inwestora krypto. Z myślą o takich klientach umożliwiłem płatności w walutach cyfrowych. Godło stanowi znak Bitcoina z wizerunkiem sieci blockchain. Przypomina ono koło ruletki, symbolizującej wielkie zyski ale i wiążące się z tym ryzyko. Spod niej, niczym z automatu w kasynie wypadają złote banknoty. Boki pierścienia dodatkowo ozdobione są literą B. Całość została wykonana w litym żółtym złocie.  

Biżuteria na zamówienie płatna w kryptowalutach

Powrót