Luksusowy sygnet na zamówienie ze szmaragdem.
sygnetypierścionki

Mroczny pierścień ze szmaragdem

Autor: Piotr Zieliński

Luksusowa biżuteria może mieć tajemniczą i nieco enigmatyczną naturę. W pierwszej chwili osoba postronna najczęściej nie zdaje sobie sprawy, jak wyjątkowy klejnot ma na ręku jej właściciel. Kombinacja czernionego kruszcu z zielonym kamieniem szlachetnym, może stworzyć bardzo interesujący kontrast, który w odpowiednim momencie przyciągnie uwagę.

Mroczny sygnet na zamówienie na dłoni

Wystarczy gest dłonią lub odrobina światła aby wszystko stało się jasne. Brutalistyczne wykończenie zestawione z organicznymi rytmami roślin nawiązuje do szlachetnych cech - mocy i łagodności. Szmaragd stanowi klejnot o dużej wartości. Symbolizuje bogactwo i luksus. Jego nietypowy szlif sprawia, że w połączeniu z głęboko grawerowaną obrączką, mroczny pierścień staje się pożądanym akcesorium wśród osób ceniących sobie prestiż i wysoką jakość wykonania. To jest coś naprawdę wyjątkowego wśród wszechobecnej tandety i kiczu.

Egzotyczny sygnet na zamówienie z nietypowo wyszlifowanym szmaragdem

Dodatkowo, mroczny pierścień ze szmaragdem,  może być uważany za element odzwierciedlający niezależność i indywidualność. Nie jest to przecież typowy wybór biżuterii dla mężczyzn. W ten sposób właściciel pierścienia może wyrażać swoją niekonwencjonalną i oryginalną osobowość.

Luksusowy sygnet na zamówienie z mrocznym czernionym grawerunkiem.

Powrót