Luksusowy sygnet z czarnym diamentem
sygnety

Pierścień z czarnym diamentem

Autor: Piotr Zieliński

Silny mężczyzna kształci swoją wytrwałość w dążeniu do celu i zdolność do pokonywania trudności. Równoważy te cechy empatią i umiejętnością budowania pozytywnych relacji, będąc zarazem autentycznym i pewnym siebie. To połączenie siły wewnętrznej i zdolności do współpracy przyczynia się do osiągnięcia sukcesu zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Biżuteria jest wyrazem indywidualnego stylu i osobowości, a nie spełnieniem cudzych oczekiwań. Autentyczność i charakter silnego mężczyzny nie kształtuje się też na podstawie opinii innych. Zna on swoją wartość i nie musi nic udowadniać. Czuje się komfortowo w we własnej skórze, a jego outfit dopełnia to co go definiuje. 

Poniższy pierścień został wyciosany z litej bryły złota. Geometryczne sekcje wypełnione są czarną emalią, która w zestawieniu ze złotym konturem nadaje pierścieniowi zdecydowanego charakteru. Centralna oprawa ma kształt rombu. Na każdym jego wierzchołku umieszczona jest złota klamra. We cztery zamykają doskonały czarny diament umieszczony w centrum pierścienia. Kompozycję równoważą delikatne rubiny kontrastujące z czernią i litym złotem. 

 

Męski pierścień ze złota z diamentem i rubinami

Powrót